На Вінниччині запрацював комбікормовий завод з потужністю виробництва 12 т/год

21 серпня 2020 77 0
На Вінниччині запрацював комбікормовий завод з потужністю виробництва 12 т/год
Kurkul.com

У Вінницькій області у селі Війтівка на базі «Птахокомбінату «Бершадський» запустили комбікормовий завод. Все обладнання для підприємства поставила швейцарська компанія Buhler, повідомляє elevatorist.com.

«Комбікормовий завод потужністю виробництва 12 т/год ввели в експлуатацію 20 липня. На підприємстві виготовлятимуть розсипні корми з контрольованим гранулометричним складом. Підприємство побудували за 9 місяців. Інвестиції «Птахокомбінату «Бершадський» у комбікормовий завод склали понад 40 млн грн. Всі кошти пішли на закупівлю і установку устаткування», — йдеться в повідомленні.

Компанія Buhler встановила на заводі: ваго-модулі для дозування, вальцьову дробарку DFZL-1000, змішувач, систему введення рідких компонентів, а також транспортне обладнання.

«У нас було устаткування і технології по виробництву птиці, зерна. Також технологія по забою птиці, переробки. Але у нас не було основного — сучасного ефективного обладнання для виробництва комбікормів», — розповідає Іван Андрушко, голова правління «Птахокомбінату «Бершадський».

Він також додає, що комбікормовий завод можна розширювати. На підприємстві можна забезпечити глибоку переробку олійних культур.

 Читайте також: Мінекономіки зменшило прогноз урожаю зерна на 2020 рік

Виконано за допомогою Disqus