На Тернопільщині зловмисники спалили пасіку

27 серпня 2020 99 0
На Тернопільщині зловмисники спалили пасіку
gazeta1.com

У с. Нараїв Бережанського р-ну Тернопільської обл. зловмисники навмисно вщент спалили пасіку. Із 90 вуликів вціліло лише 8. Мешканці обурені, адже такі підпали відбуваються не вперше у селі. Про це повідомляє gazeta1.com.

Власник розповідає, що коли побачив згарище, відразу викликав поліцію. Та з’ясувала, що це був підпал. Ймовірно, паліям не вистачило горючої речовини, тому інші вулики, які не згоріли, вони просто поперекидали.

«Я займаюся бджільництвом давно. Перед тим, як привезти на цю поляну вулики, узгодив це із власниками ближнього поля. Також прорахував, щоби бджоли не заважали ані людям, ані пасовищу. За пару днів до підпалу я тільки-но почав збирати мед. Найгірше, що разом із вуликами згорів не лише мед, а й самі бджоли, яких було чимало — близько 30 тис. в одному вулику», — каже Любомир Дяков, пасічник.

Йому завдано збитків на суму 300 тис. грн. Неподалік спаленої пасіки стояла ще одна, значно менша, але тієї ночі вона теж постраждала. Кілька вуликів були перевернуто. У Нараєві кажуть, що Любомир Дяков зі своїм бджільництвом нікому не заважав.

Зазначається, що напередодні підпалу пасічник мав конфлікт з місцевим мешканцем, який пригрозив. Слідство буде встановлювати особу, причетну до підпалу.

Читати за темою: На Миколаївщині згоріло 93 вулика на пасіці

Виконано за допомогою Disqus

+ 38° ... + 22°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

60%