З’явились подробиці рейдерського скандалу за участі нардепа від Слуги народу

23 вересня 2020 245 0
З’явились подробиці рейдерського скандалу за участі нардепа від Слуги народу
Kurkul.com

Народного депутата партії «Слуга народу» Павла Халімона звинувачують у корупції, а правоохоронні органи на чолі з Генпрокурором у покриванні злочинів. Про це заявив Олег Дмитренко, ексдепутата БПП, а нині директор фонду «Надія Сіверщини» в інтерв'ю виданню СТОПКОР, інформує AgroPolit.com.

Нагадаємо, Павла Халімона та його бізнес-партнера Сергія Селютіна звинуватили у причетності до рейдерства та крадіжки врожаю аграрного підприємства на Чернігівщині

За словами Олега Дмитренка, у підприємства була господарська діяльність, надавалися послуги. Є договір між ДП ДГ «Івківці» та агрофірмою «Батківщина» про купівлю незавершеного виробництва на озиму пшеницю й ріпак.

Як повідомляє Олег Дмитренко, нардеп Павло Халімон через свій вплив на силові органи та його бізнес-партнер Сергій Селютін — також людина, яка має зв’язки у правоохоронній системі, створили штучні перепони тому, щоб одне господарство збирало врожай, а інше господарство могло отримати зерно і вести свою господарську діяльність.

За його словами, далі вони пішли через громадську організацію, яка звернулася нібито через факти розкрадання до правоохоронних органів.

«Прокурор негайно того ж дня дає хід цій справі. З прокуратури написали листа на Академію, буцімто у зв’язку з фактами зловживання просимо відсторонити. І відсторонюють керівника. Тим часом дівчину, яка була головним бухгалтером Халімона до його депутатства, за часів роботи у комерційному підприємстві, ставлять виконувачкою обов’язків, і починається найголовніше: за допомогою поліції, за допомогою «тітушок» не дають збирати врожай», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під надуманими приводами найняли третіх осіб, комбайни з Херсонської області, які начебто мають збирати врожай і вивозити на якийсь незалежний елеватор. Створюють штучні перешкоди

«Та під час зустрічі з Халімоном і Селютіним, коли я запитав Халімона, чому він як народний депутат перешкоджає господарській діяльності, він одразу мені запропонував дати йому хабаря у 40 млн грн за те, щоб мати змогу зібрати врожай. Їхні умови були — поставити власного керівника і далі працювати 50 на 50. Перша наша зустріч відбулась у Чернігові, коли Халімон там був у справах, друга — у ресторані під Києвом. І потім він мені телефонував прямо із засідань Верховної Ради, під час промов Разумкова. В мене є ці плівки, ви їх можете послухати», — заявив Олег Дмитренко.

За його словами, ситуацію, що склалась довкола дослідного господарства НААН «Івківці» не вдається вирішити навіть на рівні Генпрокурора.

«Я маю всі записи, я одразу звернувся до НАБУ. Написав заяву про вимагання, надав докази. НАБУ звернулось до генпрокурора. Бо «слуги народу» зняли з себе недоторканість, але з поправкою, що це може зробити тільки генпрокурор. Але якщо обирають генпрокурора ті ж «слуги», то як він потім їм може винести підозру і далі дати хід справі?», — підсумував Олег Дмитренко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%