Ціни на зернові й олійні продовжують знижуватись — експерт

16 червня 2015 22 0
Ціни на зернові й олійні продовжують знижуватись — експерт
Мhp.com.uaЦіни на зернові й олійні продовжують знижуватись — експерт

Прогнозується подальше зниження цін на зернові і олійні, до середини 2015 р. Про це розповіла аналітик ринку сільгосппродукції компанії Macquarie Securities Дарина Ковальська, повідомляє «АПК-Інформ».

На думку експерта, ключовим фактором впливу на зниження цін стало збільшення світових запасів зернових і олійних.

За її словами, ціни на кукурудзу підтримуватимуться, враховуючи те, що урожай цієї зернової культури в Сполучених Штатах Америки, Бразилії та Україні очікується нижче торішнього.

«Хоча погодне явище Ель-Ніньо може підвищити врожайність кукурудзи в США, але у той же час, високий попит на ринку етанолу і в галузі тваринництва триматиме ціни», — додала експерт.

Аналітик повідомила, що за аналогією з кукурудзою, ціни на пшеницю почнуть рости в другому півріччі.Дарина Ковальська відзначила, що на ринку сої очікується зниження цін в найближчі кілька років.

«Таким чином, тенденція до зниження буде домінувати на ринку, а зростання попиту на сою, швидше за все, не перекриє збільшення її врожаю у 2015-2016 МР. За умови сприятливої погоди в США і Бразилії, кінцеві запаси сої в сезоні 2015-2016 МР сягнуть рекорду», — підсумувала експерт.

Виконано за допомогою Disqus