В програму Доступні кредити 5-7-9% внесено зміни

12 жовтня 2020 105 0
В програму Доступні кредити 5-7-9% внесено зміни

Уряд вніс зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%» у частині підвищення максимального рівня річного доходу підприємств до еквівалента €10 млн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Зазначається, що внесені зміни до програми стосуються лібералізації низки вимог до суб’єктів підприємництва в частині підвищення максимального рівня їх річного доходу до еквівалента €10 млн та виключення з Порядку вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу — рішення прийматимуть банки-кредитори.

Також змінами розширені цілі використання кредитних коштів можливістю придбання земельних ділянок як окремо, так і разом з нежитловою нерухомістю.

Відповідні зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%» були ухвалені в межах виконання доручення уряду розробити та затвердити програму фінансової підтримки малого й середнього підприємництва, а також суб’єктів господарювання сфери культури, креативних індустрій, туризму, діяльність яких перебуває під впливом запроваджених обмежень, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Читайте також: Форварди летять в трубу ― чи буде дефолт по контрактах?

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%