Законопроект про обіг земель буде поданий у ВР до весни

65
0
Законопроект про обіг земель внесуть на розгляд ВРУ до 1 березня
Мoemisto.infoЗаконопроект про обіг земель внесуть на розгляд ВРУ до 1 березня

Розроблений Державним агентством з питань геодезії, картографії та кадастру законопроект, що передбачає введення в Україні повноцінного ринку сільгоспземель, буде внесений на розгляд у Верховну Раду до 1 березня 2016 р. Про це заявив голова Держгеокадастру Максим Мартинюк, пише «АПК-інформ».

Він зазначив, що документ проходить останні погодження з центральними органами виконавчої влади.

За його словами, законопроект передбачає поетапне зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Зокрема, на першому етапі відомство пропонує дозволити продаж державних земель, і тільки після того, як сформуються ринкові ціни, повністю відкривати ринок.

Читати по темі: Держгеокадастр запропонував альтернативу ринку землі

«Така концепція у законопроекта, але у мене немає оптимізму щодо того, що навіть така плавна модель впровадження ринку буде підтримана ВР. Законопроект досить збалансований, але щоб це зрозуміти, потрібно його прочитати, а це складніше, ніж отримати політичні дивіденди», — сказав він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus