Аграрії можуть реалізувати врожай на 7% дорожче із новою програмою ALFA Smart Agro

6 листопада 2020 108 0
Аграрії можуть реалізувати врожай на 7% дорожче із новою програмою ALFA Smart Agro
ALFA Smart Agro

Компанія ALFA Smart Agro надає можливість агровиробникам реалізувати врожай із премією 7% до ринкової ціни та використати кошти на купівлю ЗЗР. Програма має назву «ALFA Аванс» та створена для того, щоб аграрії могли не лише збільшити власний прибуток цього року, але й одночасно заклали основу для якісного врожаю наступного сезону. Повідомляє пресслужба компанії.

Програма «ALFA Аванс» включає три простих кроки для фермерів:

  • продаж врожаю за преміальною ціною;
  • використання коштів на замовлення ЗЗР ALFA Smart Agro;
  • отримання замовлених ЗЗР для використання у новому сезоні.

Щоб взяти участь у програмі, агровиробник повинен звернутися до відділу трейдингу ALFA Smart Agro та укласти договір купівлі-продажу сільгосппродукції. Далі на суму угоди фермер замовляє у дистриб’ютора препарати ALFA Smart Agro. Після поставки сільгосппродукції він отримує від дистриб’ютора замовлені ЗЗР.

Мінімальний обсяг контракту на купівлю сільгосппродукції — 200 т для зернових і кукурудзи, 100 т для олійних культур.

«Компанія ALFA Smart Agro постійно розширює набір фінансових інструментів для агровиробників. Успішний досвід у галузі агротрейдингу, а також репутація компанії ALFA Smart Agro як надійного партнера дають можливість запроваджувати додаткові опції. Саме зараз аграрії планують свої витрати на весняну посівну та новий сезон. І це дуже зручно, коли одна програма вирішує одразу дві проблеми — допомагає реалізувати врожай за більш вигідною ціною і водночас забезпечити господарство якісними засобами захисту рослин. А використання продуктів ALFA Smart Agro дає впевненість, що і наступний врожай буде високим та якісним», — зазначає фінансовий менеджер Ігор Метейко.

Виконано за допомогою Disqus