Батьківщина може отримати контроль над ДПЗКУ в обмін на голосування за бюджет — думка

11 листопада 2020 113 0
Батьківщина може отримати контроль над ДПЗКУ в обмін на голосування за бюджет — думка

ДПЗКУ може стати розмінною монетою через голосування за бюджет 2020 року: внутрішній розкол у партії «Слуга народу» підштовхує лідерів до пошуку голосів для голосування за бюджет в інших фракціях, зокрема в «Батьківщині». Про це повідомляє AgroPolit.com, з посиланням на власне джерело в уряді.

Згідно з отриманою інформацією, через ці домовленості у вищому керівництві ДПЗКУ вже відбулися кадрові зміни з подачі депутатів «Батьківщини» (зокрема, Вадима Івченка) — на посаду в.о. заступника прийшов колишній очільник «Ліктрави», екс-депутат облради цієї політсили Андрій Власенко.

Як зазначили в AgroPolit.com, рівно рік тому Юлія Тимошенко просувала своїх людей на ряд посад, серед них була і компанія ДПЗКУ, у відповідь обіцяла повну підтримку «Батьківщини» при голосуванні в Раді. Закінчилося це публічними «розборками» з президентом Володимиром Зеленським та переходом Юлії Володимирівни в опозицію.

«Кандидат на голову ДПЗКУ тоді від «Батьківщини» був Власенко Андрій (колишній депутат від БЮТ в Миколаївському облраді). На той час він був радником очільника МЕРТУ Тимофія Милованова по компанії ДПЗКУ. Через вихід скандалу в публічну площину його так і не призначили на посаду. Але рівно через рік, після розвалу єдності «Слуги народу» в парламенті, виникла необхідність «збору голосів» в переддень голосування за бюджет. Тут Тимошенко знову включилася в торг і зажадала ДПЗКУ і та ще 2 міністерства: екології та агро. Натомість пообіцяла 19 голосів. Поки домовилися тільки за ДПЗКУ. В результаті Власенко був швидко призначений в.о. заступника голови правління ДПЗКУ», — зазначив співрозмовник.

Народний депутат України від ВО «Батьківщина», член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Вадим Івченко прокоментував для AgroPolit.com ситуацію з призначенням в.о. заступника керівника ДПЗКУ Андрія Власенка.

«Я б не хотів коментувати нісенітниці з приводу кадрової політики Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства. Є чинний міністр, який відповідає і за кадрову політику, і за політику міністерства в цілому, в тому числі й за АПК та всі підприємства, які входять до структури. тому саме він вирішує. кого призначити на ту чи іншу посаду. Що стосується «моїх людей», я скажу так — я був ініціатором постанови про звільнення міністра Петрашка з посади. У мене є інші погляди на розвиток аграрного сектору та економіки в цілому. Я їх публікував у своїх блогах. З очевидних причин я майже рік не спілкувався з міністром і заяви про мій вплив на його рішення дуже сильно перебільшені», — заявив Вадим Івченко.

Читайте також: Розрахунок з фермерами по форвардах відбуватиметься за актуальними ринковими цінами — ДПЗКУ

Виконано за допомогою Disqus