Правову охорону ЄС отримають нові українські географічні зазначення

15 листопада 2020 36 0
Правову охорону ЄС отримають нові українські географічні зазначення
pixabay.comм

Цього тижня за участю представників Мінекономіки відбулося чергове засідання Підкомітету Україна — ЄС з питань географічних зазначень, на якому Україна заявила про намір одержати в Європейському Союзі правову охорону для трьох нових географічних зазначень України, зареєстрованих відповідно до європейських стандартів. Про це йдеться на сайті відомства.

Мова йде про такі географічні значення, як: гуцульська овеча бриндза, гуцульська коров’яча бриндза, мелітопольська черешня.  

«Для українських виробників правова охорона в ЄС — це можливість виходу на європейський ринок продукції із доданою вартістю, що підвищує рентабельність  українських товарів та їх репутацію, стимулює увагу до регіонів їх походження та позитивно впливає на розвиток туризму», — зазначив Олександр Романішин, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

В планах України на наступний рік — нові географічні зазначення для меду, горіхів, українських вин. Це продукти, які є уособленням багатства української природи та традицій.

Читати за темою: Гуцульську овечу бриндзю пропонують занести до списку ЮНЕСКО

Виконано за допомогою Disqus