Реклама

Депутати не проголосували за зміни до Податкового кодексу

24 грудня 2015 100 0
ВРУ провалила проект рішень про внесення змін до Податкового кодексу України
Еxpres.uaВРУ провалила проект рішень про внесення змін до Податкового кодексу України

Голова парламентського комітету з питань податкового та митного законодавства Ніна Южаніна презентувала у Верховній Раді України відредагований законопроект №3688 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 р», пише Latifundist.com.

Зокрема, вона розповіла про податкові зміни для АПК. Процедуру спецрежиму ПДВ змінюють: рослинництво у результаті отримує тільки 15% від зібраної суми, а тваринництво — 50%. Решта грошей надходить до бюджету.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про те, що не підтримає запропоновані депутатами зміни до Податкового кодексу. Зокрема, вона відзначила ті, що стосуються АПК.

«Для великих зернотрейдерів з бюджету додатково виділяється 15 млрд грн (на повернення ПДВ — авт.). А в той же час у малих і середніх забирають всі податкові стимули», — пояснила вона.

Верховна Рада України провалила сигнальне голосування за поправлені зміни. «За» віддали голоси тільки 179 депутатів з необхідних 226-ти. Не проголосували 95 нардепів. Сумний результат для присутнього у Раді Кабміну.

Або голосів на «податки» і бюджет на 2016 р. немає, або ж основні політичні сили ще не сторгувалися за склад нового КМУ, а значить підтримувати «новації» уряду вони не збираються.

Виконано за допомогою Disqus