В Україні прогнозують зростання ціни на живець свиней

24 листопада 2020 128 0
В Україні прогнозують зростання ціни на живець свиней

Після тривалого зниження цін на свиней забійних кондицій в Україні прогнозується ріст котирувань. Поточного тижня (з 23 по 29 листопада) середня ціна живця становитиме від 42 до 43 грн за кілограм. Про це зазначають аналітики Асоціації «М’ясної галузі».

«Переробні підприємства йдуть на зустріч свинокомплексам, які через підвищення цін на корми, закликають до підняття ціни на живих свиней. Ймовірно, ціна на свиней наступного тижня збільшиться на 1 грн до 42-43 грн за кг», — йдеться у повідомленні.

Аналітики зауважують, що впродовж листопада ціни на свиней в Україні сталі. Однак на них може сильно вплинути ціна на свиней в ЄС, яка продовжила зниження і минулого тижня до €1,42/кг забійної маси, а забійні ціни на напівтуші свиней, які переросли та свиноматок менш як €1,2/кг.

«Тиснуть на ціни й зниження попиту на м’ясо через карантин «вихідного дня» та можливе введення локдауну. Крім того, новорічні свята через COVID-19 будуть під загрозою, що може значно зменшити попит на м’ясо у місцях громадського харчування», — відмічають експерти.

Читайте також: Господарство з Чернігівщини претендує на статус племінного репродуктора

Виконано за допомогою Disqus