Наступного тижня буде розглянуто законопроєкт про земельну децентралізацію

27 листопада 2020 87 0
Наступного тижня буде розглянуто законопроєкт про земельну децентралізацію
Kurkul.com

Верховна Рада України наступного тижня планує розглянути законопроєкт про земельну децентралізацію № 2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». 

Про це йдеться у блозі Івана Фурсенка, першого заступника виконавчого директора Всеукраїнської асоціації громад, на АgroРolit.com.  

Він зазначив, що у законопроєкті 2194 закладені ключові та вкрай важливі перетворення не лише для земельної реформи, але і для реформи децентралізації. Без нього не відбудеться передачі земель громадам та завершення децентралізації.

«Відкритість даних та прозорість земельних процедур повинна стати запорукою успішного розвитку територій. Саме тому законопроєктом 2194 передбачається надання документації із землеустрою статусу публічних, відкритих та загальнодоступних даних, а також скасування зайвих дозволів та дублювання процедур перевірки документації із землеустрою», — написав Іван Фурсенко.

Також фахівець додав, що лише у результаті скасування державної експертизи землевпорядної документації та погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб’єкти не витрачатимуть додаткових 20 днів та 5 днів відповідно, а також зможуть зекономити чималі грошові кошти.

Читати за темою: Уряд затвердив порядок звірки відомостей про держреєстрацію земельних ділянок

Виконано за допомогою Disqus