Українське насіння пройшло аудит ЄС

16 червня 2015 47 0
Українське насіння пройшло аудит ЄС
Мy-flower.com.uaУкраїнське насіння пройшло аудит ЄС

Українське насіння пройшло аудит ЄС, висновки за результатами аудиту системи контролю та сертифікації насіння зернових в Україні на предмет її відповідності європейським нормам будуть опубліковані в I кварталі 2016 р. Про це заявила представник Насіннєвої асоціації України Сюзанна Григоренко, пише «УНІАН».

За її словами, 4 червня аудиторська місія дала попередню позитивну оцінку системі сертифікації насіння в Україні, яка не є безумовною. Сюзанна Грігоренко зазначила, що для офіційного підтвердження еквівалентності української та європейської систем Генеральний директорат Єврокомісії може до прийняття остаточного рішення просити українську сторону удосконалити окремі процедури або законодавчі норми в даній сфері.

Також представник асоціації підкреслила, що визнання української системи сертифікації насіння еквівалентної європейської спростить для українських виробників насіннєвої продукції вихід на європейський ринок без проходження додаткових дозвільних процедур.

«Можливість експортувати в ЄС українські виробники зараз мають, але після проходження сертифікації в Україні їм потрібно виконувати ще окремі вимоги Євросоюзу до насіннєвої продукції», — додала вона.

Виконано за допомогою Disqus