Реклама

Проблему посухи в Україні вирішить запровадження інституту організацій водокористувачів

1 грудня 2020 48 0
Проблему посухи в Україні вирішить запровадження інституту організацій водокористувачів
Kurkul.com

Запровадження інституту організацій водокористувачів (ОВК) допоможе розв'язати питання ефективного управління меліоративними мережами та рівномірного забезпечення вологою усіх фермерів, які цього потребують.

Про це заявив Олег Тарасов, народний депутат, член аграрного комітету, голова підкомітету з питань удосконалення структури державного управління у сфері агропромислового комплексу, у блозі на Latifundist.com.

За його словами, створення організації водокористувачів буде свого роду ключовою ланкою самоврядування для господарств, які відчувають потребу у зрошенні. Функції утримання меліоративної інфраструктури нижнього рівня будуть передані безпосередньо водокористувачам. Також буде здійснюватись і управління помповими станціями, мережами поливу, а також прийматимуться усі необхідні для цього рішення. 

«ОВК самостійно займатимуться забором води із джерела зрошення та її доставкою водокористувачу для гідротехнічної меліорації. Така модель забезпечить оперативність та ефективність роботи гідротехнічних меліоративних систем, зумовить збільшення площ зрошуваних земель, а також зменшить собівартість поливу земельних ділянок», — заявив Олег Тарасов.

Читати за темою: Відомості про зрошувані землі будуть вноситись до земельного кадастру

Виконано за допомогою Disqus

Реклама