На Житомирщині відкрили хлібопекарню на пелетах

117
0
ДП «Агрофірма «ЯН» у с. Немиринці відкрила хлібопекарню потужністю 2 тис. хлібин на добу
Рanagroup-bg.comДП «Агрофірма «ЯН» у с. Немиринці відкрила хлібопекарню потужністю 2 тис. хлібин на добу

У Ружинському районі (Житомирська область) ДП «Агрофірма «ЯН» у с. Немиринці відкрила хлібопекарню потужністю 2 тис. хлібин на добу, пише прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Виробниче приміщення, що не використовувалось, модернізували та встановили відповідне обладнання згідно з європейськими стандартами, повідомляє сайт.

«Підприємство відмовилося від використання природного газу. Хлібопекарська піч працює на пелетах. Опалювальна система заводу облаштована також на тверде паливо. Окрім того, підприємство застосовує керамічні обігрівачі, що дасть змогу зекономити на енергоносіях та здешевити продукцію», — інформує сайт.

Також додається, що відкриття такого виробництва дозволить забезпечити мешканців району якісною пекарською продукцією, а також здійснювати вплив на цінову політику інших виробників хліба, який реалізують у Ружинському районі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus