Реклама

Аграріям компенсовано майже 1 млрд грн вартості придбаної вітчизняної техніки

22 грудня 2020 95 0
Аграріям компенсовано майже 1 млрд грн вартості придбаної вітчизняної техніки
Traktorist.ua

За період грудень 2019 р. та січень-листопад 2020 р. загальна сума компенсації для аграріїв, які скористалися програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (25%)», склала 957,5 млн грн. Повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«За цим видом підтримки звернулося 7 260 сільгоспвиробників, з яких 5 180 є фермерськими господарствами. Загалом було придбано 14 946 одиниць с/г техніки та обладнання на загальну суму понад 3,8 млрд грн. Це яскравий приклад ефективності програми, якою аграрії і фермери охоче користуються», — прокоментував Міністр Ігор Петрашко.

Читайте також: Завод Кобзаренка розширив асортимент ковшів для фронтальних навантажувачів

ТОП-5 областей з найбільшим попитом на відшкодування витрат за придбаною технікою — Полтавська, Запорізька та Сумська, Дніпропетровська та Київська.

Міністр додав, що завдяки цій програмі аграрії можуть підготуватися до весняних та осінніх польових робіт, оновити виробничу техніку та інше устаткування. Важливо, що програма акцентована саме на вітчизняній с/г техніці, адже це стимулює розширення товарних позицій та збільшення кількості машинобудівних підприємств.

Крім того, програма має економічну ефективність та соціальне значення для розвитку регіонів. Зокрема, програма сприяє створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та залученню інвестицій в український АПК.

Виконано за допомогою Disqus