В Аграрному фонді розповіли, чи купуватимуть кукурудзу у запас

23 грудня 2020 88 0
В Аграрному фонді розповіли, чи купуватимуть кукурудзу у запас

АТ «Аграрний фонд» — це акціонерне товариство, яке не займається регулюванням аграрного ринку і не формує запаси. Цим за своїм функціоналом мала б займатися ДСБУ «Аграрний фонд», проте вже давно цього не робить. Про це розповів в. о. голови правління АТ «Аграрний фонд» Богдан Банчук у матеріалі «Завдання на 2021 рік — вивести АТ «Аграрний фонд» у значний прибуток і розвивати компанію, масштабуючи її» на AgroPolit.com.

«АТ «Аграрний фонд» досі плутають із ДБСУ «Аграрний фонд». Це дві установи зі схожою назвою, але абсолютно різні за своїм функціоналом. Я розумію переживання профільних асоціацій, оскільки нині й справді зріс попит, а відповідно і ціна на кукурудзу. Можливо, і справді треба подумати над формуванням певного запасу цієї культури, однак АТ «Аграрний фонд» нині не має для цього ні можливостей, ні ресурсів. Однак якщо уряд ухвалить рішення, що АТ «Аграрний фонд» має сформувати такі запаси, і виділить для цього відповідне фінансування, то ми, звичайно, готові його виконувати», — розповів Богдан Банчук.

Нагадаємо, нещодавно три асоціації тваринників звернулися до уряду та секретаря РНБО із закликом закупити 6 млн т кукурудзи через АТ «Аграрний фонд» та запровадити державне регулювання експорту цієї культури, аби уникнути дефіциту кукурудзи та зростання внутрішніх цін на свою продукцію.

Виконано за допомогою Disqus