В закон про ринок кормів в Україні внесено зміни

24 грудня 2020 102 0
В закон про ринок кормів в Україні внесено зміни
Kurkul.com

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про безпеку та гігієну кормів» з метою стабілізації ринку кормів» №1033-ІХ. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.


«Цей закон дозволить розв'язати проблему зі скороченням пропозиції на ринку кормів, яке виникло через неповноцінну роботу системи державної реєстрації кормових добавок, і, як наслідок, — уникнути значних економічних втрат для суб'єктів господарювання», — йдеться в повідомленні.

Згідно з документом, протягом чотирьох років дозволяється ввезення в Україну і введення в обіг кормових добавок без державної реєстрації в Україні, якщо вони дозволені в ЄС і призначені для виробництва кормів для непродуктивних тварин.

Дозвіл поширюється і на фасовані корми, виготовлені з використанням кормових добавок, зареєстрованих в Євросоюзі, якщо такі корми відбуваються з потужностей, розташованих або в Україні, або в державах-членах ЄС, або мають дозвіл на ввезення в ЄС.

Читайте також: В Європі хочуть ліквідувати малопродуктивні фермерські господарства

Також протягом чотирьох років з дня набрання чинності Законом дозволяються виробництво, ввезення або пересилання на митну територію України, обіг і використання готових кормів, преміксів і кормових добавок, зареєстрованих відповідно до Закону «Про ветеринарну медицину», за умови наявності дійсних реєстраційних посвідчень, виданих на відповідні готові корми, премікси або кормові добавки.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Виконано за допомогою Disqus