В Україні запустили експортний вебпортал

24 грудня 2020 60 0

Вчора, 23 грудня, Офіс з просування експорту на платформі Дія.Бізнес за підтримки Мінекономіки запустив Єдиний експортний вебпортал — онлайн-платформу для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті. Про це інформує пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Метою запуску вебпорталу є підвищення рівня національного експорту та надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки, а також іноземним компаніям, які зацікавлені в імпорті товарів та послуг з України і налагодженні партнерських відносин. Детальніше про Єдиний експортний вебпортал можна дізнатися за посиланням.

«Запуск Єдиного експортного веб-порталу забезпечить виробників необхідними знаннями, полегшить пошук нових ринків збуту та встановлення ділових контактів для успішної експортної діяльності», —  прокоментував Ігор Петрашко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Тарас Качка, заступник Міністра, наголосив на важливості цифрової трансформації та поширення знань щодо експорту через цифрові інструменти.

«В Україні щорічно зростає кількість малих та середніх підприємств, які потребують знань та консультацій щодо того, як розвивати свій експорт та просувати продукцію на нові ринки. З метою роз’яснення незручних бюрократичних процесів створено Єдиний експортний вебпортал. Унікальним на цій веб-платформі є консолідація корисної інформації, в тому числі про те, як експортеру себе позиціонувати, яку стратегію обрати та інше», — зазначив він.

Також зазначається, що використання експортерами онлайн-платформи пришвидшить розвиток малих і середніх підприємств в усіх регіонах України. Також вебпортал дозволить виробникам більше використовувати інструменти електронної комерції, що є актуальним в умовах пандемії коронавірусу.

Читати за темою: Україна збільшить експорт сільгосппродукції на ринок Пакистану

Виконано за допомогою Disqus