Фермери зможуть повернути спецрежим вже у першому кварталі — думка

5 січня 2016 61 0
Влада має піти на поступки протестуючим аграріям
FacebookВлада має піти на поступки протестуючим аграріям

Те, що аграрії вийшли на автошляхи державного значення цілком очікувано та вмотивовано. Адже це прояв непокори щодо запровадження нової системи оподаткування у галузі АПК, внаслідок прийняття Верховною Радою України нової редакції ПКУ та Бюджету України на 2016 р., заявив в ефірі телеканалу Espresso TV президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, пише прес-служба УАК.

«Зрозуміло, що аграрії відстоюють свої права, але я б хотів закликати усіх не забувати про те, що до цих акцій протесту можуть приєднатись певні деструктивні сили та використовувати цю ситуацію зовсім з іншою метою», — сказав експерт.

Враховуючи те, що вже сталося, народний депутат не виключає подальше загострення ситуації.

«Але я впевнений, що у організаторів аграрних страйків вистачить досвіду приймати лише виважені рішення», — підкреслив він.

Наслідком подібних акцій, на його думку, може стати перегляд прийнятих ВРУ законів уже на початку 2016 р.

«У фермерів буде реальна можливість змінити ситуацію уже у першому кварталі 2016 р. Враховуючи настрої аграріїв, і Президент України, і Парламент, і Уряд вимушені будуть піти їм на поступки: сісти за стіл переговорів і спільними зусиллям напрацювати подальший механізм дій. Я впевнений, що буде досягнуто консенсусу», — заявив Леонід Козаченко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.5м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%