Реклама

BASF та AgriLab розпочали співпрацю у сфері digital та агрохімічного обстеження полів

20 січня 2021 78 0

Компанії BASF Digital Farming. Хarvio™ та AgriLab розпочали співпрацю по вдосконаленню комплексного застосування цифрових технологій та агрохімічного обстеження полів. Нове цифрове рішення надасть аграріям можливість візуалізувати агрохімічні картограми, аналізувати причини проблемних ділянок, зонувати поле, створювати карти диференційованого внесення, моніторити стан розвитку культур, попереджати можливі захворювання та підібрати найефективнішу систему захисту культур, зберігати історію поля. Про це йдеться в прес-релізі компанії AgriLab.

«Ця співпраця відкриває для AgriLab та Хarvio™ нові можливості поєднання міжнародного та українського досвіду в наданні сервісних послуг агровиробникам. Своєчасний, автоматичний і комплексний аналіз у поєднанні з конкретними рекомендаціями і зрозумілим застосуванням несуть цінність в агро виробництві» — додав Володимир Кондратюк, комерційний менеджер BASF Digital Farming. Хarvio™ в Східній Європі.

Застосування комплексного цифрового рішення від BASF і AgriLab дозволить аграріям збільшити прибутковість кожного гектару поля. За даними українських фермерів, які застосовували рекомендації по системі удобрення, створені за результатами алгоритму агро діагностики від AgriLab, оптимізація використання добрив сягала в середньому 20 %. Впровадження диференційованого внесення добрив може підвищувати цей показник до 40 %. Водночас алгоритм xarvio™ суттєво збільшує економічну ефективність на наступному етапі — захисті врожаю.

Наприклад, європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™ у сезоні 2017/2018, підвищили дохід у середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3.

«Точне землеробство стає доступнішим. Аграрії легко та просто зможуть впроваджувати диференційований посів, внесення добрив та ЗЗР за допомогою удосконаленого цифрового інструменту, спираючись на дані агро діагностики поля, агрохімічного аналізу грунту та системи супутникового моніторингу», — зазначив Ярослав Бойко, СЕО AgriLab.

Впровадження комплексного рішення дозволяє заощаджувати ресурси на кожному етапі виробництва та максимізувати прибутковість з кожного гектара. Переконатися в цьому аграрії зможуть уже цього року.

Виконано за допомогою Disqus