AgriLab створює сучасне господарство з повним циклом ресурсозберігаючих технологій

5 березня 2021 236 0
AgriLab створює сучасне господарство з повним циклом ресурсозберігаючих технологій
AgriLab

Агроконсалтингова компанія AgriLab створює сучасне господарство з повним циклом ресурсозберігаючих технологій та елементів точного землеробства AgriLab Farming. Таким чином компанія розширює горизонти діяльності. Про це повідомляє пресслужба AgriLab.

«Поля новоствореного господарства «AgriLab Farming» знаходяться у Чернігівській обл. на низькопродуктивних землях — тут переважно «бідні» легкі ґрунти та строкаті лани. Кожна тонна врожаю тут вдається не просто», — розповіли в пресслужбі.

Втім, в AgriLab впевнені, що за допомогою індивідуального підходу і технологій точного землеробства навіть такі поля можуть стати прибутковими.

«Це не дослідні поля чи демо, а справжнє реальне «живе» господарство, де ми, як і кожен аграрій ставимо собі за мету — отримати більше прибутку з кожного га при оптимальних витратах. Водночас, ще одне наше стратегічне завдання — це покращення «здоров’я ґрунту» — підвищення рівня загального агрофону, родючості ґрунтів за рахунок впровадження ресурсозберігаючих технологій, адже ми плануємо обробляти ці землі у довгостроковій перспективі. Тож ми не лише агроконсалтингова компанія, яка створює рішення для ефективного землеробства, тепер ми також і агровиробники», — розповів Ярослав Бойко, СЕО AgriLab.

За процесом створення агрокомпанії «з нуля» та усіма технологічними нюансами впровадження технологій точного землеробства можна буде стежити на YouTube каналі. В AgriLab планують детально розповідати про всі агрономічні, технологічні та економічні рішення, які прийматимуть на AgriLab Farming, щоб кожен фермер, який працює із малопродуктивними полями міг обрати для себе оптимальну виробничу технологію.

«Ми будуємо повністю відкрите господарство: з відкритими економічними даними, агрономічними результатами, технологічними рішеннями. Аграрії у будь-який час і день зможуть завітати на наші поля, щоб на власні очі подивитися що і як тут працює. Ми маємо багаторічний досвід впровадження технологій, які підвищують ефективність агровиробництва. Створення AgriLab Farming — логічний крок розвитку AgriLab. А для аграріїв цей «кейс» буде корисний тим, що вони зможуть спостерігати за тим, які рішення підбираємо ми для своїх полів, як впроваджуємо точне землеробство, як вирішуємо різні виробничі завдання і застосувати ті чи інші рішення у себе», — зазначив Ярослав Бойко.

Перші випуски про підбір технології обробітку ґрунту та старт впровадження технології strip-till — можна побачити на каналі AgriLab в YouTube.

Нагадаємо, BASF та AgriLab розпочали співпрацю у сфері digital та агрохімічного обстеження полів.

Виконано за допомогою Disqus