Продовження мораторію є незрозумілим сигналом для ринку

11 січня 2016 74 0
Якщо продовжувати дію мораторію, то років на 10
Мistaua.comЯкщо продовжувати дію мораторію, то років на 10

Продовживши дію мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, знову дано незрозуміло який сигнал ринку, про це заявив народний депутат України Андрій Вадатурський, пише Іnshe.tv.

«Ми знову дали таблетку від головного болю. Дія наркотику пройде, але головний біль знову повернеться. Питання, що зробив уряд за цей рік, щоб ми наблизилися до ринку землі? Давайте ми просто приймемо рішення: або ми йдемо по цьому напрямку і розписуємо, коли і що ми робимо», — сказав він.

За його словами, якщо ми не йдемо, то оголошуємо мораторій на 10 років, і тоді ми розуміємо, що бізнес зможе акумулювати гроші на покупку землі, зможе вкласти у техніку та обслуговувати цю землю.

«Ми борсаємося і не можемо вибудувати стратегію. Я вважаю, що ринок землі при правильній побудові зможе дозволити Україні погасити всі борги, які зараз акумульовані. Для цього ми повинні дуже багато чого змінити у країні», — зазначив він.

Також додав, що це може кардинально змінити ситуацію, як змінилася ситуація у країнах, які у 70-х роках знайшли у себе нафту. Тим більше, що у світі актуальною темою стають земля і сільське господарство.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%