Перелік української с/г для держпідтримки розширено на 320 одиниць

20 лютого 2021 892 0
Перелік української с/г для держпідтримки розширено на 320 одиниць
Kurkul.com

Перелік української сільгосптехніки для держпідтримки розширено на 320 нових одиниць. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний портал АПК-України.

Зазначається, що до переліку додано 320 нових найменувань техніки та обладнання, яких тепер налічується 14,8 тис. від 200 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 9.

«Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника. Відтепер ще більше заводів-виробників української с/г техніки матимуть можливість краще реалізовувати свою продукцію, адже компенсація у 25% вартості є гарним стимулом для аграріїв купувати саме нашу техніку і обладнання», — наголосив Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зокрема до нових одиниць техніки додалися: посівний напівпричіпний комплекс Narmada для посіву за технологією Strip-Till, сівалки прямого посіву LUARA, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, обприскувачі, жниварки для збирання соняшнику, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

Раніше повідомлялося, що перелік вітчизняної сільгосптехніки для держпідтримки розширено на понад 400 одиниць.

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 19°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

61%