Оновлено форму повідомлення про укладання форвардного контракту

25 лютого 2021 55 0
Оновлено форму повідомлення про укладання форвардного контракту

Мінфін оновив форму повідомлення про укладання форвардного, ф’ючерсного контракту. Відповідний наказ міністерства набрав чинності 5 лютого 2021 р. Повідомляє jurliga.ligazakon.net.

Віднині платники податків мають подавати повідомлення про укладання форвардного, ф'ючерсного контракту або контракту на здійснення операцій з сировинними товарами за новою формою.

Відповідні норми затверджено наказом Мінфіну від 31 грудня 2020 року №840, який набув чинності 5 лютого 2021 р.

Дія наказу поширюється на платників податків, які здійснюють контрольовані операції на підставі форвардного, ф'ючерсного контракту або контракту на здійснення операцій з сировинними товарами.

Документ розроблено на виконання вимог Закону №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Зазначається, що для контрольованих операцій із сировинними товарами встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки» здійснюється за методом порівняльної неконтрольованої ціни.

Під сировинними товарами розуміються товари, для яких непов'язані особи як орієнтир (еталон) для встановлення ціни неконтрольованих операцій використовують котирувальні ціни. Перелік сировинних товарів затверджено постановою Кабміну від 9 грудня 2020 року № 1221.

Виконано за допомогою Disqus