На Дніпропетровщині збудують завод з глибокої переробки кукурудзи

1 березня 2021 604 0
На Дніпропетровщині збудують завод з глибокої переробки кукурудзи

У Павлограді, що на Дніпропетровщині, незабаром має відкритися завод з глибокої переробки кукурудзи. І якщо те, що запланували інвестори, втілиться в життя, 2000 осіб отримають роботу. Повідомляє beg.dp.ua.

Для розвитку виробництва інвестори готові купити 150 га землі. Про це на засіданні Павлоградського виконкому повідомив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Зазначається, що Україна зобов’язана з сировинного придатка перетвориться в виробника готової продукції, а глибока переробка кукурудзи є одним з перспективних напрямків розвитку внутрішнього переробного сегмента.

За прогнозами, постійно зростаюче світове населення стимулюватиме зростання глобального ринку кукурудзи протягом наступних років. Попит на зерно зростає. Але кукурудзу вирощують не тільки на зерно. Продукти глибокої переробки — це крохмаль, спирт, лізин, глютен, борошно, масла, поліол і корми.

«На тлі павлоградських заводів, які простоюють без замовлень і декількох шахт, які будуть закриті в найближчі роки, відкриття великих переробних підприємств — це хороша перспектива», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Експорт зерна з Херсонщини можуть заборонити — заява

Виконано за допомогою Disqus