В США виготовлятимуть корм для курей з коноплі

9 березня 2021 50 0
В США виготовлятимуть корм для курей з коноплі
pixabay.com

У США було подано заявку на затвердження коноплі інгредієнтом корму для тварин. Ухвалення такого рішення дозволить законно використовувати борошно з конопляного насіння та макуху з канабісу як комерційний корм для курей. Про це повідомляє Meat-Inform.

Зазначено, що ініціювали реєстрацію коноплі як корму для тварин Асоціація американських посадових осіб з контролю за кормами та Асоціація продовольства та ліків США.

«До того як почалась реєстрація 2 роки проводилось дослідження впливу інгредієнтів конопляного насіння та шроту та клінічні випробування для демонстрації безпеки та ефективності конопель для курей. Макуха та шроти з конопляного насіння містять у середньому близько 30% білка, 10% жиру та різноманітний склад вуглеводів», — йдеться у повідомленні.

Тепер, коли подано першу заявку, виробники конопель зосередяться на дослідженні інших побічних продуктів: олії, осаду, целюлози та ін., щоб дослідити їх користь та безпеку для використання у вигляді кормових інгредієнтів. У разі успіху на ринку США, американські виробники планують почати експорт кормів на основі коноплі.

 Читати за темою: На Вінниччині викрили ферму з вирощування коноплі

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

3м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%