Реклама

Зрошенням в Україні займатиметься Мінагрополітики

10 березня 2021 62 0
Зрошенням в Україні займатиметься Мінагрополітики
Kurkul.com

Державне агентство водних ресурсів передасть відновленому Міністерству аграрної політики та продовольства функції зрошення та осушення земель. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів, якій підпорядковується Держводагентство.

«Мінприроди починає процес «перезавантаження» водної політики та Держводагентства. Нова концепція розвитку посилить водний менеджмент і зробить його націленим на досягнення екологічних цілей, поліпшення стану вод і протипаводковий захист», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тепер Держводагентство позбудеться невластивих для нього функцій і стане повністю орієнтованим на впровадження водної політики за інтегрованим принципом із застосуванням кліматично стійких підходів до управління водними ресурсами.

«Зрошення та осушення — функції, які є важливими для забезпечення продовольчої безпеки країни, перейдуть до Міністерства аграрної політики та продовольства України», — сказано в повідомленні.

Читати за темою: Держводагентство планує зрошувати 700 тисяч га сільськогосподарських площ

За інформацією пресслужби, Держводагентство затверджуватиме правила і регулювати режими роботи водосховищ, водойм і використання водних ресурсів в умовах кліматичних змін і маловоддя. Для зменшення негативних наслідків повеней і управління ризиками затоплення агентство буде впроваджувати протипаводковий захист.

«Нарешті, водний менеджмент стане ефективним. Водна політика буде формуватися на принципах Водної рамкової директиви ЄС», — додали в Міністерстві.

Виконано за допомогою Disqus