Реклама

Німецькі фермери визнали Fendt найпопулярнішим брендом тракторів

10 березня 2021 1237 0
Німецькі фермери визнали Fendt найпопулярнішим брендом тракторів
traktorist.ua

За результатами PS-Bundesliga, які завжди публікуються на початку року, компанія Fendt досягла кращих результатів у всіх класах продуктивності. Оцінка найбільш популярних тракторів показує, що німецькі фермери особливо цінують трактори Fendt. Про це повідомляє Тraktorist.ua.

За повідомленням, трактори Fendt зайняли перше місце у всіх сегментах ринку з потужністю вище 51 к.с. в 2020 р. Крім того, AGCO/Fendt змогла розширити кількість нових зареєстрованих тракторів практично в усіх класах потужності.

Нові трактори Fendt 200 Vario і Fendt 200 Vario серії V/F/P представляють інтерес для фермерів: в сегменті з 52 к.с. до 100 к.с. кількість нових зареєстрованих тракторів збільшилася на 291 машину.

У сегменті великих тракторів понад 401 к.с. компанія Fendt також змогла значно збільшити кількість машин в порівнянні з попереднім роком. У той час як в 2019 р. було зареєстровано 94 нові машини, в 2020 р. у Fendt було 236 нових реєстрацій.

Читати також: Fendt збільшив частку ринку в Європі та Близькому Сході

Цей модельний ряд включає не менше 4 серій — колісні трактори Fendt 900 Vario і Fendt 1000 Vario, а також два гусеничних трактори серій Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 Vario MT. Серія Fendt 1100 Vario MT була представлена ​​тільки в другій половині 2020 р.

«Минулого року багато німецьких фермерів і підрядників при купівлі нової машини, вибрали трактор Fendt — незалежно від того, скільки кінських сил їм було необхідно. Це говорить про те, наскільки наші партнери довіряють машинам Fendt, а також про те, яку фантастичну роботу виконав наш партнер по збуту. Через відсутність виставок, польових днів, а також виїзних презентацій, клієнти не змогли звичним чином працювати з новою технікою. Відповідно, ми були змушені ще сильніше реагувати на потреби клієнтів і давати їм поради. За це я хотів би подякувати нашому відділу продажів Fendt і нашим дилерам», — сказав Крістоф Греблінгхофф, голова правління AGCO/Fendt

Серед німецьких фермерів особливо популярні серії Fendt 700 і Fendt 300 Vario. Уже третій рік поспіль Fendt 724 Vario займає перше місце як «національний лідер». У 2020 р. було зареєстровано 1095 машин Fendt 724 Vario.

Fendt 313 Vario слідує безпосередньо за ним. Він посів друге місце в загальному списку з 721 новою реєстрацією. Третє місце серед найпопулярніших тракторів Fendt зайняв Fendt 718 Vario з 623 новими реєстраціями.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама