Реформування АПК виконано на 89%

13 січня 2016 58 0
Експерти та громадськість високо оцінили діяльність Мінагропроду за 2015 р
reforms.in.uaЕксперти та громадськість високо оцінили діяльність Мінагропроду за 2015 р

Експерти та громадськість високо оцінили діяльність Мінагропроду за 2015 р., заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба міністерства.

«За даними Урядового порталу Міністерство аграрної політики та продовольства України входить до трійки лідерів з виконання програми діяльності Уряду. Так, загалом уже виконано або знаходиться на стадії виконання 89,3% завдань Програми», — зазначив посадовець.

Міністр зауважив, що електронний звіт Програми та останні зміни можна подивитися в он-лайн режимі на сайті program.kmu.gov.ua

«Позитивно оцінили діяльність Мінагропроду експерти та представники громадськості. Про це йдеться у звіті аналітиків VoxUkraine. Аналіз роботи міністерства проводився з урахуванням декількох параметрів — оцінки експертів, оцінки громадськості, оцінки законотворчої діяльності міністерства та виконання програми Уряду. За сукупними оцінками ми опинилися серед лідерів і посіли п’яте місце у рейтингу міністерств», — сказав посадовець.

Виконано за допомогою Disqus