Реклама

Ерідон запустив для аграріїв програму лояльності Eridon Business Club

16 березня 2021 114 0Юлия Немцева
Ерідон запустив для аграріїв програму лояльності Eridon Business Club
Ерідон

Компанія «Ерідон» запустила програму лояльності Eridon Business Club, в якій можуть брати участь всі аграрні підприємства і сільгоспвиробники будь-якої форми власності. Про це повідомляє Latifundist.com, з посиланням на пресслужбу компанії.

Відзначається, що за умовами програми, за придбані засоби захисту рослин, гібриди соняшнику/кукурудзи від компанії IFAGRI та тіосульфат амонію Thio-Sul учасники програми зможуть накопичувати бали, які можна буде обмінювати на:

  • подарунки (згідно з каталогом GiftMall);
  • знижки на продукцію на наступні закупівлі;
  • премії в ціні поставленої сільгосппродукції.

Для того, щоб дізнатися детальні умови та приєднатися до акції, необхідно звернутися до закріпленого менеджера «Ерідон».

Про асортимент продукції, який бере участь в програмі та детальні умови можна дізнатись  за посиланням.

Нагадаємо, компанія «Ерідон» виводить на ринок інноваційний сухий інокулянт «МайкроСорч Плюс Соя» від британської компанії «IFAGRI».

Виконано за допомогою Disqus