Стало відомо, коли стабілізуються ціни на добрива

20 березня 2021 6952 0
Стало відомо, коли стабілізуються ціни на добрива

На 16 березня зростання цін на азотну і фосфорну групу добрив триває. Ціни вже перетнули трирічний максимум і впритул наблизилися до середнього маркера ціни за 10 років. Про це розповів Сергій Рубан, голова Асоціації «Світ агрохімії і агротехнологій», у матеріалі «Коли зупиниться зростання цін на добрива?» на  Latifundist.com.

«Чи можна очікувати у квітні-травні стабілізації світових цін на основні добрива? Швидше за все — так. Але на якому рівні ця стабілізація відбудеться передбачити важко. Так само важко передбачити, як вплине масоване вливання незабезпечених грошей у світову економіку. А от швидке повернення до цінових реалій 2020 року наразі виглядає малоймовірним. Для цього повинні скластися цілий ряд не пов’язаних між собою факторів», — пояснив Сергій Рубан.

Чи означатиме інфляція основних світових валют формування нових реалій, зокрема і на ринку добрив? За словами експерта фінансові спекулянти, передбачаючи період нестабільності, діють так само як і прості люди. Купують ліквідні матеріальні активи. Люди не перестануть потребувати продуктів харчування. А земля потребує живлення.

Нагадаємо, за 3 місяці основні добрива в Україні подорожчали на понад 40%

Виконано за допомогою Disqus

+ 18° ... + 6°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

81%