Бізон-Тех представив новий телескопічний навантажувач Massey Ferguson

26 березня 2021 83 0
Бізон-Тех представив новий телескопічний навантажувач Massey Ferguson
traktorist.ua

Офіційний дистриб'ютор техніки Massey Ferguson компанія «Бізон-Тех» провела день відкритих дверей у Полтаві. В рамках заходу було представлено новий телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.8043. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Проводячи презентацію навантажувача Massey Ferguson TH.8043, продукт-спеціаліст з тракторів та телескопічних навантажувачів компанії Massey Ferguson Олексій Сірий відзначив підвищену до 4,3 т вантажопідйомність машини, змінену конструкцію стріли та збільшену до 7,5 м висоту підйому, що збільшує відривне зусилля (на 13% більше, ніж у попередньої моделі), а також додатково збільшений на 17° діапазон руху каретки.

«В результаті навантажувач може працювати із ковшем об'ємом 3,5 м³. Посилено основний циліндр підняття стріли (збільшено на 1 см), мости та систему диференціалу, замінено насос керування навантажувачем на новішу та тихішу у роботі модель. Результат — збільшена до повноцінних 8 т маса машини. Це, зокрема, підвищує продуктивність та вантажопідйомність навантажувача», — зазначив Олексій Сірий, продукт-спеціаліст по тракторах та телескопічних навантажувачах компанії Massey Ferguson.

Крім того, телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.8043 оснащений 4-циліндровим двигуном об'ємом 4,4 л. Силова установка забезпечує достатній крутний момент у складних умовах. Система декомпенсації на стрілі дозволяє просте підключення гідравлічних шлангів. Опційно встановлюється електрична лінія (4 та 5 функції) для інших знарядь (подрібнювач соломи, ківш). 

Також на заході аграрії побачили добре знайомі бестселери компанії — трактори Massey Ferguson 8737S, 7722 S, 7724 S, навантажувач TH.7038 та інші моделі виробника.

Трактор Massey Ferguson 8737 S прямо під час заходу придбало господарство «Явір». До речі, власник підприємства Іван Семука вже має у своєму парку три трактори та сівалку Massey Ferguson.

«Маємо зембанк близько 1,5 тис. га. Вирощуємо кукурудзу, соняшник, пшеницю та ячмінь. За 10 р. співпраці із «Бізон-Тех» задоволені вчасним швидким сервісом сільгосптехніки та зручними способами розрахунків та оплати», — зауважив Іван Семука, власник господарства «Явір».

Власник приватного господарства із зембанком 300 га Богдан Коренівський також зупинив вибір на техніці Massey Ferguson через ряд переваг у порівнянні з іншими виробниками, зокрема через комфорт оператора та виграш у боротьбі за щільність ґрунту. 
 
Трактором Massey Ferguson 6713 потужнiстю 132 к.с. дуже задоволені. Сідаєш у нього, як у рідний. У планах придбати потужнішу машину (на 150 к.с.) для виконання об'єму запланованих робіт. Компанією «Бізон-Тех» якісно проводиться техобслуговування, гарно налагоджена логістика», — розповів Богдан Коренівський, власник господарства із зембанкм 300 га.

Директор з маркетингу у Східній Європі компанії AGCO Антон Костирко зазначив, що висока відвідуваність заходів, що традиційно проводиться для дистриб'юторів та клієнтів, свідчить про наростання зацікавленості сільгосптехнікою бренду.

«Не відступаючи від традицій, не лише на початку року, а й наприкінці I кварталу. ми проводимо зустрічі. Минулий рік був нелегким, але не фатальним. Компанія робить все можливе, аби цей, 2021 р., не залишився без цікавинок. Ближче до літа на наступних зустрічах ми презентуємо чергові новинки», — підсумував  Антон Костирко.

Читати також:

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 6°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

81%