Реклама

Фермери переходять на вирощування солодкої кукурудзи в теплицях

31 березня 2021 81 0
Фермери переходять на вирощування солодкої кукурудзи в теплицях
pixabay.com

Кукурудза має певні вимоги до освітлення і температури, які сезонно обмежують початок її вирощування. Ці умови можна забезпечити в тому числі в закритому ґрунті. Тому іспанські фермери розширюють можливості із вирощування солодкої кукурудзи за рахунок теплиць. Про це йдеться на Freshplaza.

Як зазначається у матеріалі, це дає можливість стартувати з продажами на 2 місяці раніше, ніж за умови вирощування у відкритому ґрунті.

За словами менеджер з планування посівів компанії Agromediterránea Дієго Мартінеса, як виробництво, так і споживання солодкої кукурудзи постійно зростають.

Цього року очікується, що посівні площі знову зростуть. Попит на солодку кукурудзу продовжує випереджати пропозицію, тому ціни теж ростуть.

«Раніше ми могли почати виробляти солодку кукурудзу тільки з липня. Зараз нам вдалося продовжити кампанію на два місяці і стартувати з травня», — розповів Дієго Мартінес.

Він додав, що у солодкої кукурудзи дуже довгий цикл вирощування: майже 5 місяців у відкритому ґрунті. Але в теплицях його можна скоротити до 3,5 місяців.

Крім можливості отримати урожай раніше, це дозволяє скоротити споживання води від 30% до 40%, а також обсяг добрив.

Читайте також: Михайло Міщенко: Вирощування пшениці в умовах посухи на Одещині

Виконано за допомогою Disqus