Реклама

Мінекономіки та UBTA підписали Меморандум про співробітництво

6 квітня 2021 26 0
Мінекономіки та UBTA підписали Меморандум про співробітництво
Мінекономіки

Сьогодні, 6 квітня, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Громадська спілка «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» (UBTA) підписали Меморандум про співробітництво. Повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що підписантами виступили з боку Мінекономіки — Міністр Ігор Петрашко, з боку Асоціації — Голова Дмитро Лось.

Меморандум закладає підґрунтя активної взаємодії із бізнес-спільнотою з метою підтримки українських компаній на європейському ринку та сприяння зростанню експорту до держав-членів ЄС.

«Співпраця з Українською асоціацією бізнесу і торгівлі стане ще одним ефективним інструментом для просування інтересів українських експортерів на ринку ЄС. Наша спільна мета — поглиблення двосторонніх відносин між Україною та ЄС, напрацювання нових можливостей для наших компаній в рамках оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», — прокоментував Міністр Ігор Петрашко.

Своєю чергою Голова «Української асоціації бізнесу і торгівлі» Дмитро Лось подякував Мінекономіки за готовність до діалогу та висловив сподівання на активну співпрацю для розвитку торговельних відносин та просування українського експорту в ЄС.

Читайте також: Аграрні асоціації консолідують позиції щодо кліматичної політики України

Виконано за допомогою Disqus