Торгівля з країнами СНД буде за новими правилами — ДПСС

13 квітня 2021 112 0
Торгівля з країнами СНД буде за новими правилами — ДПСС

Від 13 квітня 2021 р. набувають чинності нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами СНД. Це пов’язано закінченням дії Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії, підписаної в 1993 р. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Відтепер, торгівля буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та враховуючи вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги та правила.

«З метою обговорення умов взаємної співпраці та погодження двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів Держпродспоживслужба упродовж 2020–2021 років провела перемовини та консультації із представниками Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану», — йдеться на сайті Держпродспоживслужби.

На сьогодні погоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, ознайомитися з якими можна на сайті Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво».

Також продовжується робота над погодженням форм сертифікатів на експорт у Вірменію, Узбекистан, Киргизстан.

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 18° ... + 6°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

81%