Реклама

Кооператив ветеранів на Миколаївщині виростив перший органічний врожай

20 квітня 2021 59 0

Кооператив учасників бойових дій «Оберіг-Агро» в Доманівці, що на Миколаївщині отримав перший врожай із теплиць, що встановили минулого року за канадські грантові кошти від Манітобської ради з міжнародного співробітництва (MCIC), Канада. Грантовий проєкт також підтримали Міністерство закордонних справ Канади та Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (MEDA). Про це на своїй сторінці у facebook повідомив канадський проєкт міжнародної технічної підтримки UHBDP.

Увесь рік члени кооперативу вивчали господарські відносини, бухгалтерський облік, опановували тонкощі ведення бізнесу, маркетинг, агрономію і вже отримали перші результати. Редиску сорту Viena виростили без застосування добрив та засобів захисту рослин.

«Тут лише сонце, вода та натхненна праця. Оголошення вже дали в соціальних мережах. Від покупців нема відбою, бо в Доманівці ніхто не вирощує таку ранню редиску. Навіть дзвонили з Черкаської області, хотіли купити гуртом, але в нас ще нема таких обсягів», — каже голова кооперативу Володимир Федоренко.

Зараз у теплицях росте молода картопля, а на літній сезон планують висадити огірки, томати, кабачки. Насіння для відкритого та закритого ґрунту членам кооперативу безкоштовно надали Enza Zanen Ukraine та Hazera.

Виконано за допомогою Disqus