У США створили безвідходне вівсяне молоко довготривалого зберігання

24 квітня 2021 42 0
У США створили безвідходне вівсяне молоко довготривалого зберігання
depositphotos.com

Компанія JOI, що займається виробництвом рослинних концентратів молока, представила перший в історії насправді безвідходний альтернативний молочний продукт. Про це повідомляє newfood.

Зазначається, що молочний продукт — концентрат вівсяного молока в упаковці, що піддається компостуванню. Він з’явиться у продажі з 22 квітня. Продукт являє собою порошок з одного лише інгредієнта — органічного вівса, вирощеного із застосуванням стійких методів сільськогосподарської практики.

«Зменшення впливу на планету завжди було в центрі місії JOI. Органічний вівсяний порошок є важливою віхою у забезпеченні споживачів альтернативними молочними продуктами, які якомога менше впливають на навколишнє середовище», — повідомив Гектор Гутьеррес, генеральний директор компанії. 

Читати також: Промисловий сектор України наростив об’єми виробництва молока

У виготовленні свого продукту JOI застосовує унікальний процес подрібнення. Він дає необхідну консистенцію після змішування з водою. При цьому споживачі можуть контролювати смакові якості вівсяного молока, додаючи менше або більше води, а також застосовуючи спеції й підсолоджувачі.

Упаковка також робить продукт унікальним, яка безпечна для домашнього компостування та повністю розкладається в таких умовах. 

На відміну від звичайного вівсяного продукту, термін вживання якого закінчується через кілька днів після відкриття, органічний порошок JOI зберігається до 9 місяців навіть без охолодження.

Читати за темою: 

Виконано за допомогою Disqus