Реклама

ТОП-5 досягнень сільського господарства Дніпропетровщини

19 січня 2016 81 0
Не зважаючи на кризу у країні, аграріям Дніпропетровщини є чим похвалитися
infolight.org.uaНе зважаючи на кризу у країні, аграріям Дніпропетровщини є чим похвалитися

Не зважаючи на кризу у країні, аграріям Дніпропетровщини є чим пишатися, пише прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Аграрії зібрали найкращий врожай зернових за останні два десятки років

У 2015 р. Дніпропетровщина зібрала близько 4 млн т зерна. Врожайність склала 32,5 ц/га. Це найкращий показник регіону за останні два десятки років.

Відкрився сучасний молокоприймальний пункт у Покровському районі

У Покровському районі на базі кооперативу «Добробут Андріївки» відкрився новий молокоприймальний пункт. Він обладнаний двома охолоджувальними камерами по 5 т кожна та має спеціальну лабораторію для визначення якості молока. Новий пункт дозволить кооперативу наростити обсяги заготівлі молока більш ніж вдвічі. Загальна вартість проекту — понад 800 тис. грн. Його реалізація стала можливою завдяки співпраці обласної влади з канадським урядом.

Понад 360 одиниць нової техніки придбали сільгосппідприємства області

У 2015 р. придбали 362 одиниці нової техніки. На сучасні трактори та комбайни витратили майже 163 млн грн.

Відкрито інноваційний насіннєвий завод

Другий на Дніпропетровщині насіннєвий завод відкрився у селі Зайцеве Синельниківського району. Він виготовляє насіння кукурудзи. На будівництво заводу за інноваційними європейськими технологіями витратили більше 100 млн грн. Його потужність — 5 тис. т насіння на рік.

Протягом року ціни на хліб були стабільними

Незважаючи на подорожчання енергоносіїв, газу та інших ресурсів, які входять до собівартості продукції, вартість соціального хліба була стабільною. На Дніпропетровщині діє спеціальний меморандум, який не дає цінам «стрибати». Його підписали хлібопекарські та переробні підприємства, Аграрний фонд та Дніпропетровська облдержадміністрація.

Виконано за допомогою Disqus