Реклама

Завод Кобзаренка розробив подрібнювач деревини

23 квітня 2021 112 0Юлия Немцева
Завод Кобзаренка розробив подрібнювач деревини
Facebook

Вітчизняний завод сільгосптехніки «Завод Кобзаренка» розробив та протестував подрібнювач деревини. За базу машини взято вантажівку МАЗ. Повідомляє Traktorist.ua.

Зазначається, що особливістю даної моделі є силова установка Mus-Max (Австрія). Крім того, представники австрійської компанії прибули в Україну для перевірки та тестування обладнання. 

Оператори «Заводу Кобзаренка» пройшли навчання з програмного забезпечення та обслуговування гідравлічних систем управління технікою.

Новий подрібнювач деревини має продуктивність 80-90 м³/год, розмір фракції змінюється в залежності від бажання замовника. Максимальний діаметр деревини становить 80 см, а маніпулятор Icarbazzoli (Італія) має радіус захвату 10 м.

Силова установка оснащена дизельним двигуном Caterpillar потужністю 450 к.с. та спроможна завантажувати щепу на висоту до 4 м.

Читайте також: На Харківщині випробовують вдосконалену модель трактора ХТЗ Т-160

Виконано за допомогою Disqus