Експорт українських фруктів до Африки зросте

29 квітня 2021 53 0
Експорт українських фруктів до Африки зросте
pixabay.com

Компанія USPA Fruit в 2020 р. почала перші поставки українських фруктів на ринки Африки. Зараз в планах — розширення географії та асортименту продукції. Про це інформує uaexport.org.

«Зосередившись на Африці, протягом 2020/21 МР USPA Fruit значно розширив географію поставок свіжих українських фруктів за рахунок нових ринків Африки. Зокрема, українські фрукти з USPA Fruit стали вживати в таких африканських країнах: Ефіопія, Джибуті, Мавританія, Сьєрра-Леоне, Конго, Сан-Томе і Принсіпі, Буркіна-Фасо, Гана, Судан, Ліберія», — йдеться в повідомленні.

Читати за темою: Сади Дніпра розпочали висаджувати грушевий сад

Слід додати, що українські фрукти раніше не надходили до Буркіна-Фасо, Джибуті, Конго, Мавританії, Сан-Томе і Принсіпі, Судану та Сьєрра-Леоне, а USPA Fruit зробив перші успішні поставки з України.Таким чином, попри глобальну пандемію COVID-19, українська компанія успішно розпочала систематичне постачання українських фруктів на африканські ринки. Саме свіжі яблука були першими українськими фруктами, які вийшли на африканський ринок, однак USPA Fruit поступово розширює асортимент інших фруктів та ягід, вирощених в Україні

«Колись казали, що Україна може нагодувати фруктами всю Європу, а тепер можна сміливо казати ще й про Африку! Ми раді, що незважаючи на істотне зменшення валових обсягів експорту свіжих фруктів з України через пандемію COVID-19, провідні українські експортери фруктів і ягід не змінюють своїх амбітних планів та успішно відкривають все нові і нові ринки для України»,— зазначив голова Асоціації Дмитро Крошка.

Читати також: В українських садівників зростає інтерес до чорної смородини

Виконано за допомогою Disqus