На Буковині зафіксували другий випадок спалаху АЧС

29 квітня 2021 89 0
На Буковині зафіксували другий випадок спалаху АЧС
pixabay.com

Цього тижня у господарстві АПОП «Золотий колос» в с. Строїнці Новоселицького р-ну Чернівецької обл. стався падіж 4 свиноматок. Ще 16 свиноматок абортували на різних термінах вагітності. Про це інформують MeatNews.

Нагадаємо, у с. Котелеве на Буковині в свиногосподарстві «Котелеве» з 11 по 13 квітня загинуло понад 400 свиней: 100 свиноматок та понад 300 голів молодняку. Причиною загибелі стала африканська чума свиней. Через це знищили понад 21 тис. тварин. Відстань між двома селами близько 8 км.

Фахівці Держпродспоживслужби відправили загиблих тварин на перевірку до Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для проведення вірусологічного дослідження методом ПЛР. Одночасно провели патологоанатомічний розтин, при якому встановлені патологічні зміни, характерні для африканської чуми свиней.

Вчора, 28 квітня, діагноз на африканську чуму свиней офіційно підтвердили. Відразу відбулося засідання відповідної комісії при ОДА, яка затвердила план заходів для профілактики та ліквідації захворювання африканської чуми свиней у свиногосподарстві АПОП «Золотий колос» с. Строїнці Новоселицької ТГ Новоселицької міської ради.

Читати також: На Київщині у дикої свині виявлено вірус АЧС

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

2.3м/с

Опади

5.2мм

Вологість

65%
Матеріали за темою