Weaving представив нову сівалку для трави

22 травня 2021 31 0
Weaving представив нову сівалку для трави
traktorist.ua

Британська компанія Weaving Machinery представила нову сівалку Fenix ​​3000M із шириною захвату 3 м, призначену для посіву трави. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Зазначається, що сівалка Weaving Fenix ​​3000M є високотехнологічним агрегатом прямого посіву, що здатний обробляти всі види насіння, включаючи боби.

«Weaving Fenix ​​3000M призначена для невеликих змішаних господарств, які бажають переміщати менше ґрунту або засівати траву без оранки. У стандартній комплектації 32-рядної сівалки містить дозатор Accord (норми висіву від 1,8 кг/га до 400 кг/га), два ряди сталевих дисків діаметром 405 мм (тиск 90 кг), що закріплені на окремих тримачах та зафіксовані гумовими амортизаторами. Відстань між першим і другим рядом сошників становить 60 см», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що стандартною комплектацією також передбачені чавунні кільчасті котки (опційно мають діаметр 450 мм і 500 мм), герметичні підшипники, що не потребують обслуговування, складна задня вантажна сходинка з поручнем безпеки, бункер об'ємом 1000 л, світлодіодні габаритні ліхтарі. Ціна сівалки для трави Weaving Fenix ​​3000M складає майже €31,1 тис. 

Читати також: BEDNAR та Moreni спільно виготовлятимуть ротаційні борони

Виконано за допомогою Disqus