Експерт назвав основні фактори для розвитку молочної галузі

1 червня 2021 56 0
Експерт назвав основні фактори для розвитку молочної галузі
Kurkul.com

Розвиток молочної галузі в Україні потребує чималих інвестицій, а також модернізації виробництва з переходом більшої частки до продукції з високою маржинальністю. Про це повідомив Іван Чайківський, секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, під час відкриття ХІV Міжнародного молочного конгресу, який розпочав свою роботу 1 червня 2021 р., передає AgroPolit.com

«Українська молочна галузь має багато проблем, однак для того, щоб вистояти на ринку і отримати поштовх до розвитку, потрібно рухатися у напрямку розширення переробки молока, а зважаючи на той факт, що відшкодування витрат у галузі займає тривалий час, потрібно залучати інструменти із арсеналу держпідтримки, щоб допомогти нашим виробникам», — зазначив він.

За словами Івана Чайківського, відновлене Міністерство аграрної політики має також допомогти виробникам відстояти галузь у боротьбі за виживання.

«Один з успішних кейсів — кошти, які держава обіцяла за ввезення племінних нетелів будуть перехідними. Якщо їх бракувало в одному бюджетному році, то обов'язком держави буде повернення цих коштів наступного року. До цього — збільшили суму відшкодування за заведеного племінного нетеля до 80%. На цей рік держпідтримка становить 50,4 тис. на голову. Все це дає виробникам молока впевненість в розвитку бізнесу та гарантії підтримки з боку держави», — підсумував народний депутат.

Читати також: На Харківщині завершується будівництво молочнотоварного комплексу

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 5°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

58%