Керівництво Самопомічі вирішить долю Павленка на засіданні фракції

229
0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
kurkul.comОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

Кінцеве рішення щодо міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка прийматиметься на зібранні фракції, повідомило AgroPolit.com джерело у керівництві фракції. За його словами, наразі ситуація у фракції напружена і неоднозначна.

«Зауважень до Олексія Павленка немає. Це лише рішення політради, а залишати чи відкликати його вирішуватимуть збори фракції. Попередньо вони мають відбутися у понеділок. Хоча можлива зміна строків», — розповідає джерело.

Весь галас довкола Олексія Павленка піднявся тому, що наразі у середині коаліції тривають дискусії щодо подальшого її формату.

«Є необхідність переглянути коаліційну угоду, адже дуже непростим було голосування за податкові зміни та бюджет на 2016 рік. Рішення про вихід «Самопомочі» не приймалося», — підкреслило джерело.

Нагадаємо, сьогодні політична рада партії «Об’єднання «Самопоміч» на офіційному сайті заявила про те, що відкликає свого міністра та пропонує обрати новий Кабмін.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus