Ціни на с/г продукцію — огляд за 2 червня від Zernotorg.ua

2 червня 2021 5677 0
Ціни на с/г продукцію — огляд за 2 червня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта     

Станом на 2 червня в портах України продовжують знижуватись ціни на зерно. Так, на Миколаївщині пшениця 2 класу коштує 7 236 грн/т, пшениця фуражна — 7 133 грн/т. Подешевшали також ячмінь та кукурудза. Соняшник додав у ціні 100 грн/т.

В Одеській обл. вартість пшениці 2 класу становить 7 182 грн/т, пшениці фуражної — 7 065 грн/т. Значно подешевшав соняшник — на 2 400 грн/т.

У переробників є великі запаси дорогої соняшникової олії з дорогого соняшнику, яку все складніше реалізовувати з огляду на ведмежу динаміку с/г товарів на світових ринках. Тому виробники починають знижувати ціни закупівлі», — прокоментував ситуацію аналітик Zernotorg.ua Олександр Тищенко.

Нагадаємо, ціни на фуражну пшеницю продовжували знижатися під тиском факторів на зовнішніх ринках, але темпи зниження суттєво знизилися.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus