Український АПК має вийти на міжнародну арену — експерт

78
0
Аграрії України годують півмільярда людей на планеті
slovoidilo.uaАграрії України годують півмільярда людей на планеті

Українському агропропромисловому комплексу потрібно виходити на міжнародну арену, сказав голова міжфракційної аграрної групи у Верховній раді Леонід Козаченко, пише прес-служба Аграрної партії України.

«Потрібно виходити на міжнародну арену. Адже аграрії України годують півмільярда людей на планеті, а це 8%. Ми маємо великий важіль впливу на світову спільноту, однак до кінця його ще не розуміємо і не використовуємо. Приміром, ви знаєте, що 72% продуктів харчування в Саудівську Аравію імпортується з України? Якщо допустити, що з якихось причин постачання припинеться на місяць, у країні буде колапс. Я не закликаю цього робити ні в якому разі. Це приклад», — зазначив він.

За його словами, він дає нам можливість зрозуміти, що побудувавши правильно співпрацю, така країна може стати нашим гарним партнером, у них є великі кошти, які б ми могли залучити для себе у вигляді інвестицій. І таких прикладів можна наводити багато.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus