Реклама

Відкликання Павленка з посади не пов'язане з оцінкою його роботи — Мірошниченко

25 січня 2016 40 0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України
МінагропродОлексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України

Рішення політради «Самопомочі» про відкликання Олексія Павленка з посади Міністра аграрної політики та продовольства України не пов'язане з оцінкою його роботи. У партії і у фракції задоволені діяльністю свого представника і не мають до нього претензій. Про це заявив народний депутат з фракції «Самопоміч» Іван Мірошниченко, повідомляє Аgropolit.com.

На його думку, остаточне кадрове рішення буде прийняте на засіданні фракції, яке має відбутися на початку тижня.

Читати по темі: Відкликання Павленка

Іван Мірошниченко повідомив, що спочатку обговорювалася ідея перегляду коаліційної угоди.

«Минулий політичний рік був украй складним. У коаліційних відносинах і у цілому у політиці багато що змінилося. Сьогодні є потреба оновити коаліційну угоду, модернізувати її, уточнити деякі параметри та пріоритети на 2016 рік. На підставі вже уточненої коаліційної угоди є сенс повернутися до форматування уряду», — заявив Іван Мірошниченко.

На його думку, рішення політради було ухвалено без урахування цих аспектів.

«На засіданні фракції ми обговоримо сформовану ситуацію. Адже саме парламентські фракції — учасники коаліції — розробляють коаліційну угоду, підписують її, беруть участь у формуванні уряду і несуть політичну відповідальність за його діяльність. Тому саме рішення фракції «Самопомочі» буде ключовим у питанні урядових перспектив Олексія Павленка», — підкреслив Іван Мірошниченко.

Виконано за допомогою Disqus