На Львівщині збудують перший кооперативний молокозавод

17 червня 2021 61 0
На Львівщині збудують перший кооперативний молокозавод
Depositphotos

На Львівщині розпочали будівництво першого в Україні кооперативного молокозаводу. Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

«У межах відзначення Дня фермера та з нагоди початку будівництва першого кооперативного молокозаводу в Україні 18 червня в селі Утішків відбудеться укладання першого бетону в основу будівлі заводу та листа-пам’ятки», — повідомили у відомстві.

Також в ОДА зазначили, що за два останні роки на Львівщині створено 35 сімейних фермерських господарства, більшість яких здійснюють діяльність в напрямі молочного скотарства. 

«Особливістю Львівської області є велика кількість сільського населення (978 тис. осіб), а відтак і особистих селянських господарств (близько 280 тис.). Саме особисті селянські господарства мають потенціал для створення СФГ. Саме розвиток фермерства дозволить розв'язати проблеми самозайнятості на селі», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, в рамках проєкту «Сімейні молочні ферми» цього місяця в Полтавській та Сумській областях відкриється 12 нових сімейних ферм

Виконано за допомогою Disqus