Фермери можуть висівати більшість с/г культур сівалкою Väderstad Tempo L 32

22 червня 2021 71 0
Фермери можуть висівати більшість с/г культур сівалкою Väderstad Tempo L 32
Väderstad

Сівалка точного висіву Väderstad Tempo L 32 здатна проводити посів більшості с/г культур: кукурудзи, цукрових буряків, сої, ріпаку, бавовника, сорго та багато інших. Про це повідомляє Traktorist.ua, з посиланням на пресслужбу Väderstad

Сівалка Tempo L 32 від компанії Väderstad, яка наразі є найбільшою сівалкою серії Tempo, здатна висівати сільськогосподарські культури із міжряддям 375 чи 381 мм, а після невеликого переобладнання шляхом підняття кожної другої висівної секції та фіксації за допомогою гідравлічних кранів — із міжряддям 16x750 або 16x762 мм.

Обсяг центрального бункера для насіння агрегату становить 3 тис. л. Сівалки мають систему централізованого завантаження насіння Central Seed Fill. В робочому положенні агрегат має значні розміри, однак транспортна ширина сівалки становить лише 3,85 м, а транспортна висота —  4,25 м.

«Висока точність посіву на великій швидкості забезпечується завдяки унікальній системі дозування насіння — Gilstring Seed Meter. Також, Tempo L 32 повністю контролює переміщення насіння під дією підвищеного тиску повітря PowerShoot: від процесу дозування до закладення в ґрунт», — йдеться у повідомленні.

За словами виробника, завдяки новітнім технологіям, що були застосовані при розробці сівалки на точність висіву насіння не впливають ні вібрації під час руху сівалки, ні схили поверхні поля.

Читайте також: Väderstad запропонував різні види висівних сошників для сівалки Rapid

Виконано за допомогою Disqus